KONST / Litografier / Färglitografi 13016470

nr 1301 6470

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 766/1750. Motivet: 76x58cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:59:26

17/1 20:06:14 1      300 kr
19/1 19:52:20 2      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm